MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 5848364
nr 584 8364
Fåtöljer
1 par Carl Malmsten omklädda
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 maj 2009
kl 19:31:59
750 kr
900 kr
1.500 kr
1.600 kr